Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Webforms
fi: Verkkolomakkeet

en: View and edit all the available webforms on your site.
fi: Tarkastele ja muokkaa kaikkia sivustollasi saatavilla olevia verkkolomakkeita.

en: Webform
fi: Verkkolomake
