Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Published
fr: Publié

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: Unpublished
fr: Non publié

en: View and edit all the available webforms on your site.
fr: Voir et éditer tous les webforms utilisés sur votre site.

en: MySQL Views
fr: Vues MySQL
