Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: View and edit all the available webforms on your site.
he: הצגה ועריכה של טופסי Webform הקיימים באתר.

en: Webform
he: טופס - Webform
