Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Webforms
hu: Űrlapok

en: View and edit all the available webforms on your site.
hu: A webhely valamennyi űrlapjának megtekintése és szerkesztése.

en: Webform
hu: Űrlap

en: Node Status
hu: Tartalom állapota
