Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Node ID
id: ID Node

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: View and edit all the available webforms on your site.
id: Melihat dan mengedit semua webforms yang tersedia di situs Anda.
