Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Webforms
lv: Webformas

en: View and edit all the available webforms on your site.
lv: Skatīt un labot visas vietnē pieejamās webformas.

en: Webform
lv: Webforma
