Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Webforms
nl: Formulieren

en: View and edit all the available webforms on your site.
nl: Weergeven en bewerken van alle beschikbare webformulieren op de site.

en: Webform
nl: Formulier

en: Node Status
nl: Node-status
