Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Published
pl: Opublikowane

en: Node Type
pl: Typ węzła

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Webforms
pl: Formularze

en: View and edit all the available webforms on your site.
pl: Zobacz i edytuj wszystkie dostępne formularze internetowe na stronie.

en: Webform
pl: Formularz
