Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Webforms
sv: Webbformulär

en: View and edit all the available webforms on your site.
sv: Visa och redigera alla tillgängliga webbformulär på din webbplats.

en: Webform
sv: Webbformulär
