Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Published
tr: Yayında

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: View and edit all the available webforms on your site.
tr: Sitenizdeki bütün webformlarını görüntüleyin ve düzenleyin.
