Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Node ID
vi: ID node

en: Published
vi: Đã công bố

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: Webforms
vi: Biểu mẫu web

en: View and edit all the available webforms on your site.
vi: Xem và sửa tất cả các biểu mẫu web có trên website.
