Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Published
gl: Publicado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: View and edit all the available webforms on your site.
gl: Ver e editar todos os webforms do sitio.

en: Webform
gl: Formulario web
