Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Node ID
ja: ノードID

en: Published
ja: 掲載

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Webforms
ja: ウェブフォーム

en: View and edit all the available webforms on your site.
ja: サイトで利用可能なウェブフォームの閲覧と編集。

en: Webform
ja: ウェブフォーム
