Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma
