Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Published
pt: Publicado

en: Node Type
pt: Tipo do Node

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: View and edit all the available webforms on your site.
pt: Exibir e editar todos os webforms disponíveis em seu site.

en: Node Status
pt: Status do Node
