Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: View and edit all the available webforms on your site.
sk: Prehliadanie a úprava všetkých webformulárov dostupných na vašej stránke.

en: Webform
sk: Webformulár
