Webform MySQL Views (6.x-1.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Published
uk: Опубліковано

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Webforms
uk: Вебформи

en: View and edit all the available webforms on your site.
uk: Перегляд і редагування всіх доступних веб-форм на сайті.

en: Webform
uk: Вебформа

en: Node Status
uk: Статус матеріалу
