Webform Node Element (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Node
cy: Nod

en: Webform
cy: Ffurf gwe
