Webform Node Element (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Node
da: Indholdselement

en: Full
da: Fuld

en: Webform
da: Webformular

en: Invalid node
da: Ugyldigt indhold
