Webform Node Element (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Node
el: Κόμβος

en: Full
el: Πλήρες
