Webform Node Element (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Teaser
es: Resumen

en: Node
es: Nodo

en: Full
es: Completo

en: Invalid node
es: Nodo no válido
