Webform Node Element (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Node
eu: Nodoa

en: Full
eu: Osoa
