Webform Node Element (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Node
fa: محتوا

en: Full
fa: کامل

en: Webform
fa: فرم ساز
