Webform Node Element (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Full
fi: Kokonainen

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Invalid node
fi: Kielletty solmu
