Webform Node Element (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Teaser
gl: Resumo

en: Node
gl: Nodo

en: Full
gl: Completo

en: Webform
gl: Formulario web
