Webform Node Element (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Node
lv: Mezgls

en: Full
lv: Pilns

en: Webform
lv: Webforma
