Webform Node Element (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Teaser
pl: Skrót

en: Node
pl: Węzeł

en: Full
pl: Pełny

en: Webform
pl: Formularz

en: Invalid node
pl: Nieprawidłowy węzeł

en: Nid
pl: ID węzła

en: Override Title
pl: Nadpisz tytuł
