Webform Node Element (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Teaser
pt: Chamada

en: Full
pt: Completo

en: Display Mode
pt: Modo de Apresentação
