Webform Node Element (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Teaser
ru: Анонс

en: Node
ru: Материал

en: Full
ru: Полный

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Invalid node
ru: Неверный материал
