Webform Node Element (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Node
sk: Uzol

en: Full
sk: Plný

en: Webform
sk: Webformulár
