Webform Node Element (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Teaser
sv: Ingress

en: Node
sv: Nod

en: Full
sv: Fullständig

en: Webform
sv: Webbformulär
