Webform Node Element (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Teaser
tr: Özet

en: Node
tr: Düğüm

en: Full
tr: Tam

en: Override Title
tr: Başlığın Üzerine Yaz
