Webform Node Element (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Invalid node
vi: Node không hợp lệ
