Webform Node Element (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Node
hi: नोड

en: Full
hi: पूरा
