Webform Node Element (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Node
lt: Mazgas

en: Full
lt: Pilnas

en: Webform
lt: Web forma

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas
