Webform Node Element (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Teaser
uk: Анонс

en: Node
uk: Матеріал

en: Full
uk: Повністю

en: Webform
uk: Вебформа

en: Invalid node
uk: Неприпустимий матеріал

en: Webform Node Element
uk: Елемент вузла веб-форми

en: Display Mode
uk: Режим показу
