Webform Patched (6.x-2.10-beta1) - en to ky translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Weight
ky: Салмагы

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.

en: KB
ky: КБ
