Webform Patched (6.x-2.10-beta1) - en to my translation catalogue (70 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Year
my: နှစ်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Month
my: လ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: minute
my: မိနစ်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: hour
my: နာရီ

en: E-mail subject
my: အီးမေးလ်၏ အကြောင်းအရာ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်

en: Clear Form Submissions
my: ဖောင်အတွင်းသွင်းထားသမျှရှင်းလင်းပါ

en: responses
my: တုံ့ပြန်မှုများ

en: View this form.
my: ဖောင်အားဖတ်ရှုရန် (ကြည့်ရှုရန်)

en: Confirmation message or redirect URL
my: အတည်ပြုကြောင်းစာ သို့မဟုတ် ပို့ဆောင်ပေးရမည့် လိပ်စာ

en: ever
my: အမြဲ

en: every hour
my: နာရီတိုင်း

en: every day
my: နေ့စဉ်

en: every week
my: အပတ်စဉ်

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: select...
my: ရွေးချယ်ရန် ..

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: KB
my: ကီလိုဘိုက်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
my: တရားမဝင်ရွေးချယ်မှုတစ်ခု ပြုလုပ်ခဲ့ကြောင်း စစ်ဆေးတွေ့ရှိရပါသည်၊ ကျေးဇူးပြု၏ ဤအင်တာနက်စာမျက်နှာအား စီမံအုပ်ချုပ်သူအား ဆက်သွယ်ပါ

en: 12-hour (am/pm)
my: ၁၂ - နာရီ (am/pm ဖြင့်)

en: 24-hour
my: ၂၄ - နာရီ

en: form
my: ဖောင်

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)

en: E-mails
my: အီးမေးလ်

en: Other...
my: အခြား ...

en: Width of the textarea.
my: စာရေးသားနိုင်သည့် ဘောင်၏အလျှားပမာဏ (ပမာဏ)

en: Height of the textarea.
my: စာရေးသားနိုင်သည့် ဘောင်၏အနံ(ပမာဏ)
