Webform Patched (6.x-2.10-beta1) - en to pl translation catalogue (127 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Operations
pl: Czynności

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Enabled
pl: Włączony

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: pokaż

en: File
pl: Plik

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Types
pl: Rodzaje

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Pokaż

en: Advanced settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Teaser
pl: Skrót

en: User
pl: Użytkownik

en: Options
pl: Opcje

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
pl: Opcjonalna. Lżejsze elementy znajdą się wyżej, a cięższe niżej.

en: All
pl: Wszystko

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Year
pl: Rok

en: Off
pl: Wyłączony

en: To
pl: Do

en: Custom
pl: Własny

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: This field is required.
pl: Wypełnienie pola jest wymagane.

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Month
pl: Miesiąc

en: Unlimited
pl: Bez ograniczeń

en: Day
pl: Dzień

en: Table
pl: Tabela

en: am
pl: przed południem

en: pm
pl: po południu

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Clone
pl: Duplikuj

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Root
pl: Korzeń

en: minute
pl: minuta

en: Clear
pl: Wyczyść

en: hour
pl: godzina

en: Empty
pl: Pusty

en: Results
pl: Wyniki

en: !name field is required.
pl: Wypełnienie pola !name jest wymagane.

en: Submissions
pl: Nadesłane formularze

en: Analysis
pl: Analiza

en: Are you sure you want to delete this submission?
pl: Czy na pewno usunąć nadesłany formularz?

en: Submitted values are
pl: Oto podane przez użytkownika informacje

en: responses
pl: odpowiedzi

en: Webforms
pl: Formularze

en: Webform
pl: Formularz

en: Go to form
pl: Przejdź do formularza

en: View this form.
pl: Zobacz ten formularz

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: No Components, add a component below.
pl: Brak komponentów. Można je dodać, korzystając z poniższych opcji.

en: Field Key
pl: Klucz pola

en: Submission #@sid
pl: Nadesłany formularz #@sid

en: Previous submission
pl: Poprzedni nadesłany

en: Next submission
pl: Następny nadesłany

en: Submitted by !name
pl: Wypełnił użytkownik !name

en: Next Page >
pl: Następna Strona >

en: < Previous Page
pl: < Poprzednia Strona

en: Illegal information. Data not submitted.
pl: Nielegalne informacje. Dane nie zostały wysłane.

en: Go back to the form
pl: Wróć do formularza

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
pl: Zezwala na tworzenie pytań siatkowych za pomocą pól radio.

en: Basic textfield type.
pl: Podstawowy typ pola tekstowego

en: Full node
pl: Pełen segment

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Grid
pl: Obok siebie

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: Print
pl: Drukuj

en: Submission deleted.
pl: Nadesłany formularz został usunięty.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
pl: Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

en: Illegal choice %choice in !name element.
pl: Wybrana dla elementu !name opcja %choice jest niedozwolona.

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
pl: Brak nadesłanych formularzy. <a href="!url">Zobacz formularz</a>.

en: form
pl: formularz

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: The results of this submission may be viewed at:
pl: Formularz można przeglądnąć na następującej stronie:

en: New component name
pl: Nazwa nowego komponentu

en: Your webform has been published.
pl: Formularz został opublikowany.

en: Component %name cloned.
pl: Utworzono duplikat komponentu %name.

en: Component %name updated.
pl: Zaktualizowano komponent %name.

en: New component %name added.
pl: Dodano nowy komponent %name.

en: Submissions for this form are closed.
pl: Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
pl: By zobaczyć ten formularz musisz się <a href="!login">zalogować</a> lub <a href="!register">zarejestrować</a>.

en: You do not have permission to view this form.
pl: Nie masz uprawnień do przeglądania tego formularza.

en: Form: !form
pl: Formularz: !form

en: Thank you, your submission has been received.
pl: Dziękuję za wypełnienie formularza, twoje zgłoszenie zostało odebrane.

en: Form components
pl: Elementy formularza

en: Webform submission
pl: Przesłanie formularza

en: User timezone
pl: Strefa czasu użytkownika

en: Start year
pl: Początkowy rok

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
pl: Nazwa !name nie może się składać z więcej niż %max znaków, a w tej chwili ma %length znaków.

en: Illegal choice %choice in %name element.
pl: Wybrana dla %name opcja %choice jest niedozwolona.

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: E-mails
pl: E-maile

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
pl: Webform umożliwia dołączanie do segmentów formularzy i kwestionariuszy.

en: To add one, create a !types piece of content.
pl: Aby dodać należy stworzyć zawartość rodzaju !types.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
pl: Webform nie jest obecnie włączony dla żadnego rodzaju zawartości.

en: To use Webform, please enable it on at least one content type on this page.
pl: W celu użycia Webform należy włączyć go przynajmniej dla jednego rodzaju zawartości na tej stronie.

en: Select options
pl: Wybór opcji

en: Edit e-mail settings
pl: Edycja ustawień powiadomienia przez e-mail

en: @name form
pl: Formularz @name

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
pl: By zobaczyć ten formularz musisz się <a href="!login">zalogować</a>.
