Webform Patched (6.x-2.10-beta1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Weight
sr: Тежина

en: Default
sr: Подразумевано

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: KB
sr: КБ

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sr: Откривен је недозвољен избор. Молимо обратите се администратору сајта.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sr: Недозвољен избор %choice у %name елементу.

en: form
sr: формулар

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sr: !name не може имати више од %max знакова али је тренутно дугачко %length знакова.

en: Illegal choice %choice in %name element.
sr: Недозвољен избор %choice у %name елементу.
