Webform Patched (6.x-2.9-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісаньне

en: Weight
be: Вага

en: Types
be: Тыпы

en: Category
be: Катэгорыя

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: Time
be: Час

en: Advanced settings
be: Пашыраныя наладкі

en: User
be: Карыстальнік

en: Table
be: Табліца

en: hour
be: гадзіна
