Webform Patched (6.x-2.9-beta1) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: E-mail
eu: Helb. elek.

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzailearen izena

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Table
eu: Taula

en: Results
eu: Emaitzak

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: responses
eu: Erantzunak

en: Submission #@sid
eu: #@sid Bidalketa

en: Submission deleted.
eu: Bidalketa ezabatuta

en: Submission Details
eu: Bidalketaren xehetasunak

en: Thank you, your submission has been received.
eu: Eskerrik asko, zure bidalketa jaso da.
