Webform Patched (6.x-2.9-beta1) - en to ku translation catalogue (48 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: To
ku: بۆ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Month
ku: مانگ

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Table
ku: خشتە

en: am
ku: ب.ن.

en: pm
ku: پ.ن.

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە
