Webform Patched (6.x-2.9-beta1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Weight
ne: भार

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Unlimited
ne: असिमित
