Webform Patched (6.x-2.9-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Default
ug: كۆڭۇلدىكى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Custom
ug: ئېنىقلىما بېرىش

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Results
ug: نەتىجە
