Webform Patched (6.x-2.9-beta1) - en to uk translation catalogue (221 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Користувач

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: Advanced options
uk: Додаткові налаштування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Types
uk: Типи

en: Multiple
uk: Численний

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Ім'я

en: Label
uk: Заголовок

en: Preview
uk: Перегляд

en: Default
uk: Типово

en: Archives
uk: Архіви

en: Time
uk: Час

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: key
uk: ключ

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: Component
uk: Компонент

en: User
uk: Користувач

en: Options
uk: Настроювання

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
uk: Додатково. Більш важкі пункти в меню будуть опускатися вниз, а легені підніматися наверх.

en: All
uk: Все

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Year
uk: Рік

en: Off
uk: Вимкнено

en: To
uk: До

en: Custom
uk: Власний

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Носій

en: Month
uk: Місяць

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Serial
uk: Послідовний

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: am
uk: до

en: pm
uk: по

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Clone
uk: Клонування

en: IP Address
uk: IP Адреса

en: Collapsible
uk: Можливість звертання

en: Root
uk: Корінь

en: minute
uk: хвилина

en: Clear
uk: Очистити

en: hour
uk: час

en: GMT
uk: По Грінвічу

en: E-mail subject
uk: Тема листа

en: Empty
uk: Порожньо

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: Results
uk: Результати

en: Documents
uk: Документи

en: !name field is required.
uk: Поле !name - обов'язкове.

en: Submissions
uk: Результати

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Clear Form Submissions
uk: Очистити р-ти опитування форми

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі р-ти опитування для цієї форми?

en: Delete Form Submission
uk: Видалити р-ти опитування форми

en: Are you sure you want to delete this submission?
uk: Ви впевнені що хочете видалити цей результат опитування?

en: Submitted values are
uk: Відправлені значення:

en: responses
uk: відповідей

en: Webforms
uk: Опитувачі

en: View and edit all the available webforms on your site.
uk: Перегляд і редагування всіх доступних веб форм на вашому сайті.

en: Webform
uk: Опитувач

en: Global configuration of webform functionality.
uk: Глобальні налаштування роботи веб форм

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
uk: Створіть нову форму або опитувача. Результати заповнення й статистика будуть записані й передані для перегляду користувачам з відповідними правами доступу.

en: Go to form
uk: Перейти до форми

en: View this form.
uk: Перегляд цієї форми

en: Webform Settings
uk: Настроювання Опитувачів

en: Text to be shown as teaser and before the form.
uk: Текст перед полями опитувача.

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: E-mail to address
uk: Кому

en: E-mail from name
uk: Електронний лист від імені

en: E-mail from address
uk: Від кого

en: ever
uk: кожний (період часу)

en: every hour
uk: щогодини

en: every day
uk: щодня

en: every week
uk: щотижня

en: No Components, add a component below.
uk: Немає компонентів, додайте компоненти нижче.

en: Edit component: @name (@type)
uk: Редагувати компонент: @name (@type)

en: Field Key
uk: Ключ поля

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
uk: Короткий опис/підказка користувачеві, як заповнити це поле.

en: Check this option if the user must enter a value.
uk: Якщо потрібно зробити це поле обов'язковим, відмітьте прапорець тут.

en: Parent Fieldset
uk: Батьківський набір полів

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
uk: Ключ поля %field_key не коректний. Використовуйте тільки буквені й цифрові символи нижнього регістру й нижнє підкреслення.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
uk: Машинне ім'я поля %field_key вже використовується полем позначеним %existing_field. Назвіть поле унікальним ім'ям.

en: Submission #@sid
uk: Результат #@sid

en: Previous submission
uk: Попередній результат

en: Next submission
uk: Наступний результат

en: Submission Information
uk: Інформація про результат

en: Submitted by !name
uk: Результат надійшов від !name

en: Next Page >
uk: Наступна сторінка >

en: < Previous Page
uk: < Попередня сторінка

en: The webform component @type is not able to be displayed
uk: Компонент webform @type не може бути відображений

en: Illegal information. Data not submitted.
uk: Невірна інформація. Дані не прийняті.

en: Go back to the form
uk: Повернутися до форми

en: create webforms
uk: створювати опитувачі

en: edit own webforms
uk: редагувати створені опитувачі

en: edit webforms
uk: редагувати всі опитувачі

en: access webform results
uk: доступ до результатів заповнення опитувача

en: clear webform results
uk: видалення результатів опитувача

en: use PHP for additional processing
uk: використовувати PHP для додаткової обробки.

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
uk: Дозволяє створення форм і опитувачів.

en: Default value
uk: Базове значення

en: The default value of the field.
uk: Базове значення цього поля

en: Timezone
uk: Часова зона

en: Automatically adjust the time during daylight savings.
uk: Автоматично підбудовувати час при збереженнях і відправленнях

en: Presents month, day, and year fields.
uk: Поля днів, місяців і років

en: Left Blank
uk: Залишити порожнім

en: User entered value
uk: Значення, що вводиться користувачем

en: Width of the textfield.
uk: Ширина текстового поля

en: Upload Filtering
uk: Фільтри завантажень

en: Additional Extensions
uk: Додаткові розширення

en: Max Upload Size
uk: Макс. розмір файлу

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
uk: Уведіть максимально дозволений розмір файлу (у Кілобайтах)

en: Upload Directory
uk: Папка для розміщення файлів

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
uk: Файли з розширенням '%ext' не можна завантажувати, будь ласка, завантажуйте файли з дозволеними розширеннями: %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
uk: Файл '%filename' занадто великий (%filesize KB). Будь ласка, завантажуйте файли розміром %maxsize KB або менше.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
uk: Файл %filename не вдалося завантажити. Папка призначення закрита для запису.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
uk: Завантажений файл неможливо зберегти. Відсутня директорія призначення.

en: Allow users to submit files of the configured types.
uk: Дозволяє користувачам відправляти файли налаштованих типів.

en: User uploaded file
uk: Файли, завантажені користувачами

en: Average uploaded file size
uk: Середній розмір файлів, що завантажуються,

en: Questions
uk: Питання

en: Randomize Options
uk: Розташувати варіанти у випадковому порядку

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
uk: Розташовувати варіанти  у випадковому порядку при відображенні їх у формі.

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
uk: Розташовувати питання у випадковому порядку при відображенні їх у формі.

en: Non-empty
uk: Непорожні

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
uk: Розмітка - дозволений HTML або PHP у цьому полі.

en: Use caution when combining the pagebreak and file components. File components will not be submitted unless they are after the last pagebreak in the form.
uk: Будьте обережні при роботі з компонентами файлів на розриві сторінок. Компоненти файлу будуть додані тільки в тому випадку, якщо вони розташовані після останнього розриву у формі.

en: Break up a multi-page form.
uk: Розрив форми, що складається з декількох сторінок.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
uk: Щоб дозволити користувачеві відзначати кілька значень, поставте галочку тут.

en: Listbox
uk: список, Що Випадає,

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
uk: Щоб показувати значення у вигляді списку, що випадає, поставте галочку тут

en: select...
uk: вибір...

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
uk: Дозволяє створювати поля з галочками, радіо кнопки або список, що випадає, значень

en: Height of the textfield.
uk: Висота текстового поля (у рядах)

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
uk: Велике текстове поле, куди можна вводити значення в кілька рядів

en: Maxlength of the textfield.
uk: Максимальна довжина поля

en: Basic textfield type.
uk: Базове текстове поле

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
uk: Поля для введення часу у форматі ""годинник"" і ""хвилини"". Додатково можна ввести am/pm значення для часу.

en: Publish
uk: Опублікувати

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Export format
uk: Формат експорту

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Leave blank for none. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
uk: Заповнені форми будуть відправлені по цим e-mail адресам. Залиште порожнім якщо бажаючих немає. Кілька адрес повинні бути розділені комами.

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
uk: Нова webform %title була створена. Додайте нові поля  у формі нижче.

en: Submission deleted.
uk: Вилучене.

en: Resizable
uk: Зі зміною розміру

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
uk: Файл із відкритим текстом, розділеним комами, вкладками або іншими символами.

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Pipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Submit button text
uk: Текст кнопки Відправити

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only lowercase alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if using Additional Processing or Validation code.
uk: Ключ для цього елемента форми (машинне ім'я). Цей ключ може містити лише малі літери, цифри й знак підкреслення. Ключ буде використовуватися як ім'я атрибута для елемента форми. Це значення не впливає на спосіб збереження даних, але може бути корисне при Додатковій Обробці або Перевірці коду.

en: Component %name updated.
uk: Компонент %name оновлений.

en: New component %name added.
uk: Новий компонент %name доданий.

en: Delete the %name fieldset?
uk: Вилучити групу полів %namе?

en: Submissions for %user
uk: Записи для  %user

en: Show !count results per page.
uk: Відображати !count результатів на сторінку.

en: Showing all results.
uk: Показані всі результати.

en: @total results total.
uk: Усього: @total.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
uk: Це роздільник, використовуваний для файлів CSV/TSV при завантаженні результатів  Webform.  Використання закладок в експорті – найбільш надійний спосіб збереження нелатинських букв. Ви можете замінити їх іншими буквами, в залежності від використовуваної програми.

en: Submission Details
uk: Деталі запису

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
uk: Для зміни настроювань будь-якого існуючого компонента клацніть мишкою на його назву.

en: Webform access control
uk: Контроль доступу до Webform

en: Webform mail settings
uk: Webform настроювання mail

en: The settings below allow you to send e-mails to multiple recipients based off the value of a component.
uk: Настроювання, розташовані нижче, дозволять вам відсилати електронні повідомлення декільком одержувачам залежно від параметра компонента.

en: After adding components to this form any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's name for e-mails.
uk: Після додавання компонента в цю форму, будь-яка електронна адреса, виділена або схований елемент форми, може служити іменем відправника в електронному адресі.

en: After adding components to this form any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
uk: Після додавання компонента в цю форму будь-яке поле тексту, виділений або схований елемент  може бути темою електронного повідомлення.

en: Webform advanced settings
uk: Webform розширені настроювання

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
uk: Показати повну форму в анонсі цього матеріалу.

en: Additional Validation
uk: Додаткова Перевірка

en: Additional Processing
uk: Додаткова Обробка

en: Limit to !count submission(s) !timespan
uk: Обмеження на !count заповнення(й) в !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
uk: Зазначена  електронна адреса %address  не дійсна.

en: Submissions for this form are closed.
uk: У цю форму не можна додати запис.

en: You do not have permission to view this form.
uk: У вас немає дозволу на перегляд цієї форми.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
uk: Ви заповнили цю форму максимальну кількість разів(@count).

en: You have already submitted this form.
uk: Ви вже заповнили цю форму.

en: You may not submit another entry at this time.
uk: Зараз ви не можете ввести дані.

en: Available components
uk: Доступні компоненти

en: Default subject
uk: Типова тема

en: Submission access control
uk: Система контролю доступу

en: Disable Webform submission access control
uk: Відключити контроль доступу для Webform

en: Form: !form
uk: Форма: !form

en: Submission updated.
uk: Запис оновлений.

en: Thank you, your submission has been received.
uk: Спасибі, ваше повідомлення було відправлено.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
uk: У цьому полі ви можете використовувати спеціальні маркери, які будуть заміщені динамічними значеннями.

en: Webform confirmation
uk: Webform підтвердження

en: User timezone
uk: Часовий пояс користувача

en: Start year
uk: Початковий рік

en: The first year that is allowed to be entered.
uk: Найперший рік,  який можна ввести.

en: End year
uk: Кінцевий рік

en: The last year that is allowed to be entered.
uk: Самий останній рік, який можна ввести.

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
uk: При наявності прапорця, дата буде братися з відповідного поля. У протилежному випадку буде пропонуватися список множинного вибору.

en: Entered !name is not a valid date.
uk: Уведена дата  !name не дійсна.

en: The entered date needs to be between the years @start and @end.
uk: Уведена дата повинна входити в період від @start до @end.

en: E-mail a submission copy
uk: Відправити копію запису по електронній пошті

en: %value is not a valid email address.
uk: Уведена невірна адреса: '%value'. Виправте адресу email.

en: A textfield that automatically fills in a logged-in user's e-mail.
uk: Текстове поле, в яке автоматично записується електронна адреса увійшовших на сайт користувачів.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
uk: Групи полів дозволяють організовувати численні поля в групи.

en: %field field is required.
uk: Необхідно вказати %field.

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
uk: Поле не видне користувачеві, але зберігається із записом.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
uk: Функції в списку вибору повинні бути унікальними. Наступні ключі були використано кілька раз:

en: Label placed to the left of the textfield
uk: Мітка, розташована в лівій частині поля.

en: Label placed to the right of the textfield
uk: Мітка, розташована справа від текстового поля.

en: Examples: lb, kg, %.
uk: Приклади: lb, kg, %.
