Webform Patched (6.x-2.900) - en to ka translation catalogue (47 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Types
ka: ტიპები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Component
ka: კომპონენტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
ka: არასავალდებულო. მენიუში უფრო მეტი წონის პუნქტები განთავსდება ქვემოთ, ნაკლები წონისა კი ზემოთ.

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Month
ka: თვე

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Day
ka: დღე

en: Table
ka: ცხრილი

en: am
ka: დილის

en: pm
ka: საღამოს

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Results
ka: შედეგები

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
