Webform Patched (6.x-2.900) - en to lv translation catalogue (193 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Types
lv: Veidi

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: key
lv: taustiņš

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Component
lv: Komponents

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lv: Neobligāts. Izvēlņu sistēmā smagāki elementi grims, savukārt vieglāki nonāks tuvāk augšai.

en: All
lv: Visi

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Month
lv: Mēnesis

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Clone
lv: Klonēt

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: minute
lv: minūte

en: Clear
lv: Notīrīt

en: hour
lv: stunda

en: E-mail subject
lv: E-pasts temats

en: Empty
lv: Tukšs

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: Results
lv: Rezultāti

en: Documents
lv: Dokumenti

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Analysis
lv: Analīze

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visus šīs formas iesniegumus?

en: Are you sure you want to delete this submission?
lv: Vai esat drošs, ka vēlaties dzēst šo iesniegumu?

en: Submitted values are
lv: Iesniegtās vērtības ir

en: Q
lv: J

en: responses
lv: atbildes

en: Webforms
lv: Webformas

en: View and edit all the available webforms on your site.
lv: Skatīt un labot visas vietnē pieejamās webformas.

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Go to form
lv: Doties uz formu

en: View this form.
lv: Aplūkot šo formu.

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: E-mail to address
lv: Sūtīt e-pastu adresei

en: E-mail from name
lv: E-pasts no vārda

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: ever
lv: kādreiz

en: every hour
lv: katru stundu

en: every day
lv: katru dienu

en: every week
lv: katru nedēļu

en: Check this option if the user must enter a value.
lv: Atzīmējiet šo iespēju, ja lietotājam ir jānorada vērtība.

en: Submission #@sid
lv: Iesniegums #@sid

en: Previous submission
lv: Iepriekšējais iesniegums

en: Next submission
lv: Nākamais iesniegums

en: Submitted by !name
lv: Iesniedza !name

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: < Previous Page
lv: < Iepriekšējā lapa

en: Go back to the form
lv: Atpakaļ uz anketu

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lv: Iespējot formu un aptauju veidošanu.

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: User email as default
lv: Lietotāja e-pasts kā noklusētais

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lv: Uzstādīt noklusēto vērtību lietotāja epasta laukam, ja viņš/viņa ir ielogojies.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lv: Ja lauks ir savēršams, lietotājs var atvērt vai aizvērt lauku grupu.

en: Collapsed by Default
lv: Pēc noklusējuma savērsts

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lv: Savēršamas lauku grupas pēc noklusējuma ir "atvērtas". Atzīmē šo iespēju, lai pēc noklusējuma lauku grupa būtu "slēpta".

en: Web Images
lv: Tīkla attēli

en: Desktop Images
lv: Darbvirsmas attēli

en: Additional Extensions
lv: Papildus paplašinājumi

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lv: Atdalot ar komatu, ievadi sarakstu ar papildus failu paplašinājumiem šai augšupielādes formai. <br /> Ievadītie paplašinājumi tiks pievienoti augstāk norādītajiem elementiem.

en: Max Upload Size
lv: Maksimālais augšupielādes lielums

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lv: Ievadi maksimālo lietotāja pievienojamo (KB) datnes izmēru.

en: Upload Directory
lv: Augšupielādes direktorija

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
lv: Webformas augšupielādes vienmēr tiek saglabātas vietnes datņu direktorijā (sites/files). Jūs varat norādīt apakšdirektoriju, kur saglabāt jūsu failus.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lv: Datnes ar '%ext' paplašinājumu nav atļautas, lūdzu augšupielādējiet datni ar %exts paplašinājumu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lv: Datne '%filename' ir pārāk liels (%filesize KB). Lūdzu augšupielādējiet datni %maxsize KB vai mazāku.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
lv: Augšupielādēto datni %filename nebija iespējams saglabāt. Mērķa direktorija iespējams nav rakstāma.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lv: Augšupielādēto datni nebija iespējams saglabāt. Mērķa direktorija neeksistē.

en: Uploading a new file will replace the current file.
lv: Augšupielādējot jaunu datni tiks aizstāta esošā.

en: User uploaded file
lv: Lietotāja augšupielādes datne

en: Average uploaded file size
lv: Vidējais augšupielādētais datnes izmērs

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lv: Atļauj veidot skalas jautājumus, izmantojot radio pogas.

en: Non-empty
lv: Netukšs

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lv: Marķēšana atļauj ievadīt brīvu HTML vai PHP loģiku jūsu formā.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lv: Atļauj veidot izvēles rūtiņas, radio pogas vai izvēles sarakstus.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lv: Liels teksta ievades lauks, kas atļauj teksta ievadi vairākās rindās.

en: Basic textfield type.
lv: Pamata teksta lauka tips.

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
lv: Formatēt laika attēlumu 12 vai 24 stundās.

en: Publish
lv: Publicēts

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: Submission deleted.
lv: Iesniegums dzēsts.

en: Resizable
lv: Maināms izmērs

en: Delimited text
lv: Atdalīts teksts

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lv: Vienkārša teksta datne atdalīta ar komatiem, cilnēm vai citām rakstzīmēm.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lv: Ar Microsoft Excel lasāma datne.

en: Delimited text format
lv: Atdalītā teksta formāts

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: The results of this submission may be viewed at:
lv: Šī iesnieguma rezultāti apskatāmi:

en: New component name
lv: Jaunā komponenta nosaukums

en: Your webform has been published.
lv: Jūsu webforma tika publicēta.

en: Component %name deleted.
lv: Komponents %name dzēsts.

en: Showing all results.
lv: Radīt visus rezultātus.

en: Submission Details
lv: Iesnieguma detaļas

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lv: Klikškiniet uz eksistējoša komponenta nosaukuma, lai labotu tā iestatījumus.

en: Submissions for this form are closed.
lv: Šīs formas iesniegumi ir dzēsti.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lv: Lai aplūkotu šo formu jums <a href="!login">jāielogojas</a> vai <a href="!register">jāreģistrējas</a>.

en: You do not have permission to view this form.
lv: Jums nav tiesību redzēt šo formu.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lv: Jūs šo formu esat aizpildījis maksimālo reižu skaitu (@count).

en: You have already submitted this form.
lv: Jūs jau esat aizpildījis šo formu.

en: You may not submit another entry at this time.
lv: Šobrīd jūs nevarat nosūtīt vēlvienu ierakstu.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lv: <a href="!url">Apskatīt jūsu iepriekšējos iesniegumus</a>.

en: Default e-mail values
lv: Noklusētās e-pasta vērtības

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lv: Noklusētā webformas rezultātu sūtītāja adrese; bieži formas izstrādātāja e-pasta adrese.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lv: Noklusētais sūtītāja vārds, kas tiek izmantots kopā ar noklusēto sūtītāja adresi.

en: Default subject
lv: Noklusētais temats

en: Form submission from: %title
lv: Formas iesniegums no: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lv: Noklusētais temata lauks jebkuram nosūtītajam rezultātam.

en: Form: !form
lv: Forma: !form

en: Submission updated.
lv: Iesniegums atjaunots.

en: Thank you, your submission has been received.
lv: Paldies, jūsu anketa ir saņemta.

en: Token values
lv: Aizņemtās vērtības

en: Form components
lv: Form komponets

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Website timezone
lv: Tīmekļa vietnes laika zona

en: User timezone
lv: lietotāja laika zona

en: Start year
lv: Sākuma gads

en: End year
lv: Beigu gads

en: Use a textfield for year
lv: Izmantot teksta ievades lauku gadam

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lv: Ja atzīmēts, izveidotais datuma lauks gadam izmantos teksta ievades lauku. Pretēji izmantos izvēles sarakstu.

en: Entered !name is not a valid date.
lv: Ievadītais !name nav korekts datums.

en: The entered date needs to be between the years @start and @end.
lv: Ievadītajam datumam jābūt starp gadiem  @start un @end.

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: %value is not a valid email address.
lv: %value nav korekta epasta adrese.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lv: Fieldsets atļauj organizēt vairākus laikus grupās.

en: Width of the file field.
lv: Datņu lauka platums.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
lv: Saglabāšanas direktorija %directory nevar tikt izveidota. Pārbaudiet vai webformas datņu direktorija ir rakstāma.

en: %field field is required.
lv: %field lauks ir obligāts.

en: Filesize (KB)
lv: Datnes izmērs (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lv: Lauks, kas nav redzams lietotājiem, bet tiek ierakstīts nosūtot.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lv: Attēlo tekstu formā kā HTML; neveido formu.

en: Make this field resizable by the user.
lv: Atļaut šī lauka izmēra maiņu lietotājam.

en: Label placed to the left of the textfield
lv: Etiķete novietota pa kreisi no teksta lauka.

en: Examples: $, #, -.
lv: Piemēri: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
lv: Etiķete novietota pa labi no teksta lauka.

en: Examples: lb, kg, %.
lv: Piemēri: lb, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lv: Ievadītais vārds %name nav korekts laiks.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
lv: Akceptē jebkuru datumu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Datuma ievades formāts</a>. Tādas rindas kā "today", "+2 months", un " Dec 9 2004" ir korektas.
