Webform Patched (6.x-2.900) - en to nn translation catalogue (40 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nn: Valfritt. I menyen vil lettare element bli prioritera mot toppen, medan tunge element blir plassera lenger ned.

en: All
nn: Alle

en: Year
nn: År

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Month
nn: Månad

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Day
nn: Dag

en: Table
nn: Tabell

en: am
nn: formiddag

en: pm
nn: ettermiddag

en: Configuration
nn: Oppsett

en: minute
nn: minutt

en: hour
nn: time

en: Empty
nn: Tom

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.
