Webform Patched (6.x-2.900) - en to bo translation catalogue (55 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Types
bo: རིགས

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Year
bo: ལོ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Day
bo: ཉིན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: am
bo: སྔ་དྲོ

en: pm
bo: ཕྱི་དྲོ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Root
bo: རྩ་བ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ
